Telegram Uzun Zamandır İstenen Özelliğe Kavuşacak!
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri

Telegram Uzun Zamandır İstenen Özelliğe Kavuşacak!

+ - 0

Geçtiğimiz aylarda WhatsApp kullanıcılarının çoğu alternatif uygulama olarak Telegram kullanmaya başlamıştı. Ülkemizde daha önce pek bilinmeyen uygulama bu sayede popüler olmuştu. Söz konusu uygulama daha önce; ödemeler, planlanmış sesli sohbetler gibi pek çok özelliğini aktif hale getirdi. Telegram Uzun Zamandır İstenen Özelliğe Kavuşacak! Artık uygulama görüntülü grup görüşmeleri üzerinde çalışıyor.

Telegram Uzun Zamandır İstenen Özelliğe Kavuşacak!

Telegram Uzun Zamandır İstenen Özelliğe Kavuşacak!v

Yeni özellikleri devreye sokan Telegram, şimdi de uzun zamandır beklenen bir özellik olarak ‘görüntülü grup görüşmelerini’ aktif hala getiriyorlar. Uygulamanın geliştiricisi Pavel Durov daha önce bu özellikten bahsetmişti. Söz konusu gelişme resmi hesaptan da duyuruldu. Binlerce kullanıcı yeni Telegram özelliğini merakla bekliyor.

Ülkemizde de hala devam eden pandemi sebebiyle  ‘görüntülü ve sesli görüşme’ uygulamalarındaki talep sayısı arttı. Doğal olarak da söz konusu bu uygulamalar talep görüyor. Telegram’daki grup görüntülü konuşma özelliğinin olmayışı kullanıcıları başka uygulamaları kullanmaya itiyordu. Telegram da daha fazla kullanıcıyı memnun etmek amacıyla görüntülü konuşma özelliklerini geliştiriyor. Bu sayede Telegram da daha fazla kullanıcısını memnun etmek amacıyla görüntülü konuşma özelliklerini geliştiriyor.

Telegram, Görüntülü Grup Görüşmeleri Gelecek Ay Gelecek

Söz konusu uygalamada tablet desteği, gürültü önleme özellikleri ve şifrelenmiş mesajlara ek olarak artık grup konuşmaları mevcut. Ayrıca Telegram, hem uçtan uca şifreli hem de görüntülü grup görüşmelerini destekleyecek. Bu özelliği ile Zoom’dan ve WhatsApp’tan ayrılma durumu mevcut. Şirketin, internet tabanlı bir görüntülü görüşme sürümü üzerinde de çalışıyor.

Peki siz gelecek olan özellik ile ilgili ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap