Steam Yeni Özellik! Gündeme Bomba Gibi Düştü

Steam Yeni Özellik! Gündeme Bomba Gibi Düştü

0

Bir çok popüler oyunu ücretsiz olarak sunan Epic Games, oyun platformları arasındaki çekişmeyi fazlasıyla artırdı. Steam yeni özellik ile, geliştirdiği TestPlay sayesinde oyunculara kapalı Beta erişimi imkanını kolayca erişilebilir hale getirmeyi planlıyor.

Steam yeni özellik, TestPlay ile gündemde

Steam yeni özellik, TestPlay ile gündemde

Kısa süre önce bir kaç kullanıcının Total War: Elysium oyununda fark ettiği TestPlay özelliği aracılığı ile oyuncular kapalı Beta sürümlerine çok daha seri bir şekilde erişim sağlayacak.

Geçtiğimiz aylarda kapalı Beta özelliğini açan Total War: Elysium, TestPlay özelliğini aktif ederek oyunculara Beta erişim imkanı sunmak için çaba sarfediyor.

Bu özellik ile oyuncular Beta sürümlerdeki hataları görerek hemen tespit edip oyunların daha kullanılabilir hale gelmesine katkıda bulunacak.

Yeni özellik vesilesiyle oyun yapımcıları yazılımsal ve donanımsal olarak hazır olduğunda daha çok oyuncunun Beta sürümü test etmesini sağlayabilecek.

Henüz Valve yeni sizlere anlattığımız bu özelliği ile ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Dikkat çeken özelliğin şu anlık birkaç oyun için aktif olması dikkat çekiyor. Bundan dolayı özelliğin tüm oyunlara gelip gelmeyeceği ne yazık ki henüz belli değil. Fakat kısa süre içerisinde popüler oyun geliştiricilerin bu özelliği aktif etmesi bekleniyor.

Steam’ın geliştirmiş olduğu fakat henüz Valve tarafından resmi olarak açıklanmayan TestPlay özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi alt kısımdan yorum yaparak paylaşabilirsiniz. Bu tarz yazılar için bizi takipte kalın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir