Star Wars: The Bad Batch Dizisi 2. Sezonu Geliyor!
  1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi

Star Wars: The Bad Batch Dizisi 2. Sezonu Geliyor!

+ - 0

İçinde bulunduğumuz yılda hayranları ile buluşan yeni dizi Star Wars: The Bad Batch, bir haberle geldi. İyi bir hayran kitlesi yakalayan yapımın ikinci sezonda da aramızda olacağı kesinleşti. Star Wars: The Bad Batch Dizisi 2. Sezonu Geliyor!

Star Wars: The Bad Batch Dizisi 2. Sezonu Geliyor!

Star Wars The Bad Batch Dizisi 2. Sezonu Geliyor!

Mayıs yayında yayınlanmaya başlamasına rağmen kayda değer bir başarı yakalayan Star Wars: The Bad Batch’ten yeni haber geldi. Dizinin stüdyosüu, ikinci sezon için çalışmalara başlandığını duyurarak hayranlarını sevindirdi. Ayrıca söz konusu olan dizinin bu haberi erkenden gelerek izleyicilerinin gözüne bir kez daha girmeye başardı.

Disney merakla beklenen duyuruyu Twitter üzerinden hayranlarını bekletmeden yaptı. Ayrıca kısa bir video paylaşımı da yapmayı unutmadı. Tam olarak net bir tarih vermese de ikinci sezonun başlayacağı yılı açıkladı. Disney+ üzerinden yayınlanacak olan söz konusu dizi, 2022 yılında hayranlarının karşısına çıkacak.

Ayrıca Lucasfilm Animation stüdyosu ile ortak gerçekleştirilen yapım ile alakalı yapımcı Dave Filoni açıklamalar yapmakta. Aynı evrende yer alan diğer animasyonlarında kilit rol oynayan Filoni şu cümleleri kullandı: ”Yapımda emeği geçen tüm Lucasfilm Animation ekibine, Disney+ platformuna ve bizi daima destekleyen hayranlarımıza teşekkür ediyoruz. Bad Batch‘in hikayesini devam ettirme konusunda bizleri yalnız bırakmadılar.”

Söz konusu olan animasyon dizisi yakın zamanda kalan son iki bölümünü de yayınlayacak. Yayınlanacak olan bölümlerden sonra yeni sezon için geri sayıma geçmeye hazırlanmakta. Dizinin merakla beklenen sezon finali 13 Ağustos tarihinde olacak. Yapım diziye devam edip yakaladığı başarıya devam etmek istemekte.

Peki siz bu dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap