İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Squid Game Oyunu Oyna! Yeşil Işık Kırmızı Işık Oyna

Squid Game Oyunu Oyna! Yeşil Işık Kırmızı Işık Oyna


Son haftaların en çok konuşulan Netflix dizisi Squid Game’in oyunu sonunda çıktı. Squid Game Oyunu Oyna! Sonunda Squid Game’in ilk oyunu “Kırmızı Işık Yeşil Işık” oyunu artık oyun severlerle buluşuyor. Squid Game Oyunu nasıl oynanır?

Squid Game Oyunu Oyna

Squid Game Oyunu Oyna

Dünya çapında üne kavuşan Güney Kore yapımı Squid Game, milyonlarca seyirciye ulaştı. Netflix dizisi yayınlandığı andan itibaren 90 ülkede izlenme rekorları kırdı. Dizinin konusu ve karakterlerinin yanı sıra, yarışmaların temelini oluşturan “çocuk oyunları” evde, okulda, sokakta oynanmaya başladı bile.

Sevilen dizi hakkında pek çok soru sorulmaya şimdiden başlandı. Squid Game ikinci sezon ne zaman? Squid Game ikinci sezon çıkacak mı? ayrıca Squid Game Oyunu nasıl oynanır? en çok sorulanlardan.

Squid Game Oyunu Nasıl Oynanır?

KIRMIZI IŞIK YEŞİL IŞIK OYUNU

Oyunun kuralları ise şöyle;

Kız şarkı söyleyerek size sırtını döndüğünde yani yeşil ışık yandığı sırada yürüyebilirsiniz. Ancak karşınızdaki kızın şarkı söylemeyi bırakarak size doğru dönmesiyle birlikte yani kırmızı ışığın da yandığı sırada durmanız gerekmekte.

Aksi halde kırmızı ışık yanmasına rağmen yürürseniz vurulur ve oyunu kaybetmiş sayılırsınız. Bu nedenle kızın şarkı söylediği sırada ilerleyebildiğiniz kadar ilerlemeli ve kırmızı ışığın yanmasıyla birlikte durmalısınız.

Son derece dikkatli olmalı ve bitiş çizgisine ulaşarak hayatta kalmalısınız.Minik kızın kafa hareketlerini izleyerek duracağınız zamanı ayarlayabilirsiniz. Squid Game 3D oyunu mouse ile oynanmaktadır.

Ek olarak Squid Game Oyununu nasıl oynayabilirsiniz? Öncelikle şunu söylemeliyiz ki oyunun henüz indirip oynama versiyonu yok. O şekilde geldiği anda bu yazımızı güncelleyip ekleyeceğiz. Yeşil Işık Kırmızı Işık Oynama için yapmanız gereken tek şey alt kısımda bulunan Squid Game yeşil ışık kırımız ışık oyna yazısına tıklamak.

Squid Game yeşil ışık kırımız ışık oyna

Oyun yeni çıktığından pek çok hatası olacaktır. Ayrıca basit görüntüsü de göz ardı edilebilir derecede. Peki siz oyunu beğendiniz mi? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. kaç gündür arıyordum çok şükür squid game oyununu biri paylaştı teşekkür ederim admin

  2. Squid Game oyunu oynamak istiyordum gayet eğlenceli teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir