PS5 Kablosuz Kulaklık Türkiye Fiyatı Belli Oldu!
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri

PS5 Kablosuz Kulaklık Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

+ - 0
PS5 Kablosuz Kulaklık Türkiye Fiyatı açıklandı

Merakla beklenen PlayStation 5’in resmi kablosuz kulaklığının Türkiye fiyatı en sonunda belli oldu. Sony, söz konusu olan bu yeni kablosuz kulaklığı için maalesef pek uygun denebilecek bir fiyat açıklamadı. PS5 kablosuz kulaklık Türkiye fiyatı belli oldu.

Dev şirket, yeni nesil oyun konsolu olan PlayStation 5 ile birlikte oyun deneyimini çok daha iyi bir hale getirmeyi hedeflediği PlayStation 5 aksesuarlarının da tanıtımını gerçekleştirmişti. Söz konusu aksesuarlardan PS5 HD Kamera, PS5 DualSense oyun kolu ve PS5 Uzaktan Kumanda’nın Türkiye fiyatları geçtiğimiz haftalarda açıklanmıştı. Şimdi ise PS5 Pluse 3D kablosuz kulaklığın Türkiye fiyatını üzülerek de olsa öğrendik.

Tasarım bakımından şık, sade oluşu ve PlayStation 5 ile uyumlu bir renge bürünen PS5 Pluse 3D kablosuz kulaklık, mevcut bulunan çift mikrofon ile aktif gürültü engelleme özelliği sunuyor. Sony lansmanda sıklıkla altını çizdi ve 3D ses deneyimi sunduğunu belirtti.

Sony, yeni çıkan cihaz ile birlikte sesi, oyun deneyiminin en önemli parçalarından biri konumuna taşımak niyetinde. Bu nedenle özellikle shooter oyunlarını PS5 Pulse 3D ile oynamakla hoparlörden oynamak arasında ciddi bir fark olacağı düşünülüyor. Bunun yanında Sony’nin kulaklık sektörünün en iddialı markalarından biri olduğunu düşünürsek, PS5 Pulse 3D’nin kalitesi hakkında bir şüpheye düşmek pek mümkün değil.

PS5 Kablosuz Kulaklık Türkiye Fiyatı

Normalde 99,99 dolarlık bir satış fiyat bulunan PS5 Pulse 3D kablosuz kulaklık, Türkiye’de ise 1.569 TL’lik bir fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor. PlayStation 5’in kendisinin 8.299 TL’lik bir fiyata sahip olduğunu düşünürsek PS5 Pulse 3D’nin tüm oyuncular ‘uygun’ bir fiyat etiketine sahip olmadığını söyleyebiliriz.

Kablosuz kulaklığın açıklanan satış fiyatı hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Bir çok kişiye pahalı gelen bu cihaz sizin için uygun mu? Alt kısımdan yorum yaparak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap