Paranormal Activity 7 Geliyor! İşte Çıkış Tarihi

Paranormal Activity 7 Geliyor! İşte Çıkış Tarihi

0

Serinin 7. filmi olan Paranormal Activity 7 filminin gösterimi pandemi nedeniyle ertelenmişti. Şimdi ise merakla beklenen filmin çıkış tarihi ve nerede gösterime gireceği yer belli oldu. Paranormal Activity 7 Geliyor! İşte Çıkış Tarihi

Paranormal Activity 7 Geliyor! İşte Çıkış Tarihi

Paranormal Activity 7 Geliyor! İşte Çıkış Tarihi

Büyük bir hayran kitlesine sahip serinin ilk filmi olan Paranormal Activity, ilk defa 2007 yılında yayınlanmıştı. İlk filmin konusu Blair Cadısı efsanesinden ilham alınarak çekildi. Ayrıca doğa üstü olaylar yaşayan bir ailenin evlerine kamera yerleştirmesi ile olaylar başlamıştı. Söz konusu olan yapımın diğer devam filmleri de seriye eklenince yapım korku sinemasının ikonik serisi haline geldi ve popülerliği arttı. Şimdi ise hayranlarını sevindirecek bir haber ile geldi; serinin 7. filmi gelmekte. Pandemi sebebiyle vizyon tarihi ertelenmek zorunda kalınan yeni film, William Eubank  yönetilmekte.

Deadline’ın haberine göre, Paranormal Activity 7 cadılar bayramı zamanında gösterime girecek. Bildiğiniz üzere . Cadılar bayramı her sene 31 Ekim’de kutlanmakta. Ancak film tekrar ertelenmezse bu tarihte vizyona girmeye hazırlanmakta. Ayrıca film yapımcıları filmin üretim aşamasını konu eden bir belgesel hazırladılar. Fakat her ikisi de sinemalar için vizyona girmeyecek. Sinema yerine yapımcı şirketin dijital yayın platformu olan Paramount+ ile prömiyerini yapmaya hazırlanmakta.

Söz konusu olan filmin olay örgüsüne dair bir detay açıklanmamakta. Fakat film diğer serilerine göre farklı olmaya hazırlanmakta. Ayrıca filmin yapımcısı Blumhouse’un kurucusu Jason Blum ve Steven Schneider olmakta. Senaryosu ise dört filmi de yazan Christopher Landon olarak karşımıza çıkmakta.

Peki siz bu film hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca Paranormal Acitivty filmlerini izlemekte misiniz ? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir