1. Ana Sayfa
  2. Kişisel Test
  3. Ne Kadar İlişki İnsanısın?

Ne Kadar İlişki İnsanısın?


Ne Kadar İlişki İnsanısın

Bu testimizde sizlerle Ne Kadar İlişki İnsanısın? sorusunun cevabını arayacağız. Testimiz sizlere ilişkiler konusunda bilgi vermenin yanında keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak. 

Ne Kadar İlişki İnsanısın?

Daha fazla kişisel test çözüp güzel vakit geçirmek isterseniz linke tıklayabilirsiniz.

İlk olarak bir ilişkin var mı onu öğrenebilir miyiz?

ilişki

Şimdi burcunu seç bakalım!

burç

İlişkide en önem verdiğin şey ne?

mutlu-cift

Aklındaki ideal sevgili adayı nasıl biri?

ideal-sevgililik

Yeni bir ilişkiye başladığın hafta eski sevgilinden mesaj aldın diyelim. Ne yaparsın?

f

İlişkilerinde en zayıf noktan nedir?

gif-uyandirmak

Yalan söylemeye ne kadar yatkınsın?

giphy

Son olarak evlilikle ilgili düşüncelerini alalım mı?

evlilik

Ne Kadar İlişki İnsanısın?
Sende Durumlar Biraz Karışık!

1

Düzenli ilişki denildiğinde koşarak kaçıyorsun. Sen düzenli ilişki içerisinde bulunup ondan kurtulmak için elinden geleni yapmışsın. Seni çok bezdirmişler ve düzenli ilişki yaşarken birden ondan kaçar hale gelmişsin. Düzenli ilişki sana çok saçma geliyor. Açık görüşlülüğün zirvelerini yaşıyorsun. Tek gecelik ilişkilerden yanasın demiyoruz. Sadece uzun süreli ilişkilerden kaçıyorsun. Aklına eseni yapıyor, genelde içinden geldiği gibi davranıyorsun. Hayatının hiçbir anında plan yapmıyor, olayları o anki ruh haline göre değerlendiriyorsun. Tabii arada aklını kurcalayan şeyler de oluyor. Kimi zaman yerinde sayıyor, kimi zaman bir dakika bile düşünmeden yol alıp gidiyorsun. İlişki konusunda hayatı gelişine yaşıyor, karşına çıkan potansiyel sevgili adaylarını değerlendirmeden geçmiyorsun.
Düzenli ilişki yaşamaya çalışan!

2

En azından bu çabayı gördük sende. Yani yapmak istiyorsun ama kafandaki doğru insanı bulamamış gibisin veya bulmuşsun da nasıl yürüteceğini bilmiyor gibisin. Sen sende değilsin henüz. Olsun önemli olan gidiş yolu, sonuç seni mutlu etmese de denemekte fayda var. Deneme yanılma ile mutluluğa ulaşacağına eminim. Geçmişe set çekersen her şey güzel olacak. Denemen bile seni bir sonuca vardıracak. Eskiden olduğu gibi düşünmüyorsun, bu güzel. Umarım mutlu sona ulaşırsın.
Düzenli ilişki yaşamayan!

yalnizlik

Sen asla düzenli ilişkide kalabilen birisi değilsin. Hatta sen ilişkide kalabilen birisi değilsin. Tek gecelik ilişkiler senin için daha rahat gözüküyor. Aklında soru işareti kalmasından hoşlanmıyorsun. Sorumluluk almak istemiyorsun ve sorumluluk alacağını duyunca soğuk soğuk terliyorsun. Belki de kalbini çalmış birisi yok henüz. Umarım yakında olur ama bence sen onunla da tutunamazsın. Genel olarak düzenden hoşlanmıyor gibisin. Tek gecelik ilişkilerine bile biraz soğuk davranıyor gibisin. Biraz öz güvenle her şeyi halledersin gibi geliyor. İlişkilerin tek veya çok olsun mutluluklar...

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 9 ay önce

    arkadaşlar kendi aralarında soğuk odun buzdolabı gibi kavramlar kullanıyolat bana karşı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir