Milli Piyangonun En Büyük İkramiyesi Denizli’de Bir Kişiye Çıktı!
 1. Anasayfa
 2. Haberler

Milli Piyangonun En Büyük İkramiyesi Denizli’de Bir Kişiye Çıktı!

0

Milli Piyango tarihinin en büyük ikramiyesi, bu hafta Denizli’den bir talihliye çıktı. 212 milyon 285 bin 211 lira 50 kuruşluk ikramiye Çılgın Sayısal Loto’da 9, 12, 20, 25, 41, 89 ve 76 numaralı joker numaraya isabet etti. Ayrıca Milli Piyango’nun en büyük ikramiyesi, Denizli’nin İstiklal Mahallesi’nde bulunan bir bayide çıktı. Milli Piyangonun En Büyük İkramiyesi Denizli’de Bir Kişiye Çıktı!

Milli Piyangonun En Büyük İkramiyesi Denizli’de Bir Kişiye Çıktı!

Milli Piyangonun En Büyük İkramiyesi Denizli'de Bir Kişiye Çıktı!

Geçtiğimiz günlerde 110’uncusu düzenlenen Çılgın Sayısal Loto çekilişi yapılmakta. Söz konusu çekilişin bitiminde 9, 12, 20, 25, 41, 89 ve 76 numaralı kupona, Milli Piyango tarihinin en büyük ikramiyesi çıktı. Ayrıca bayinin sahibi Emrah Onaç iş yerinin önündeki tabelaya “Sayısal 212 milyon lira bayimize çıkmıştır” cümlesini astı. Fakat söz konusu ikramiyenin kime çıktığı ise merak konusu olmakta.

İkramiyenin çıktığı bayi sahibi Emrah Onaç, tahlinin kim olduğunu bilmediğini belirtmekte. Ayrıca şu cümleleri kullandı: “Tarihin en büyük ikramiyesinin bayimizden oynanması bizi de sevindirdi. Sanki ikramiye bize çıkmış gibi sevindik. İnşallah, ihtiyaç sahibi birine çıkmıştır. Kim olduğunu bilmiyoruz, biz de milyoneri merak etmekteyiz.” sözlerini söyledi.

Milli Piyangonun En Büyük İkramiyesi Denizli'de Bir Kişiye Çıktı!

Ayrıca Milli Piyango tarafından bir açıklama gelmekte. Söz konusu açıklamada şu cümleler kullanılmakta; “Denizli’ye çıkan, Milli Piyango’da bugüne kadarki en yüksek miktar 212 milyon 285 bin 211 lira 50 kuruşluk ikramiyeyi kazananı tebrik etmekteyiz. 82 yılın en yüksek ikramiyeli ve en heyecanlı çekilişini gerçekleştirdik. Herkesin şansı olmaktan çok mutlu olmaktayız.”

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir