Logan gergin! Wolverine ve Deadpool’un 3. fragmanı yayında

Logan gergin! Wolverine ve Deadpool’un 3. fragmanı yayında

0

Wolverine ve Deadpool filminin üçüncü fragmanı yayınlandı ve Hugh Jackman’ın canlandırdığı Logan, Deadpool’un (Ryan Reynolds) şamatacı tavırları karşısında epey bir gergin görünüyor. Önceki fragmana göre birçok önemli ayrıntı içeren tanıtım, bu kez Hugh Jackman’ın canlandıracağı Wolverine karakterine geniş yer vermiş. Peki başka neler mi oluyor? İşte eğlenceli fragmanın detayları…

Wolverine ve Deadpool üçüncü fragmanı yayında

Deadpool’un da sevilen aktör Ryan Reynolds tarafından hayat bulacağını düşünürsek, filmin oldukça ilgi çekici olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Bu fragmanda Wolverine, Deadpool’un dördüncü duvarı yıkıp geçen şakalarından ve çılgınlıklarından hiç hoşnut değil.

wolverine-ve-deadpool-3-fragman-yayinda

Hugh Jackman’ın giderek yaşlanan yüz hatları, Logan karakterine daha da oturmuş gibi görünüyor. Logan’ın Deadpool karşısındaki sinirli halleri, fragmanın komik anlarını oluşturuyor. Yeni fragman, önceki ikisinden daha fazla espri ve tek liner içeriyor.

Marvel ve Disney, filmin duygusal temelini ilk olarak Deadpool ve ardından Wolverine için zaten oluşturmuştu. Bu fragman ise tamamen şakalar ve Logan’ın suratındaki sinir dolu ifadelerle dolu. Filmin yönetmeni Shawn Levy, bu filmin “Deadpool 3” olmadığını, iki ana karakterin macerası olduğunu belirtti.

İlk iki filmden Morena Baccarin, Rob Delaney, Leslie Uggams ve Karan Soni gibi karakterler de geri dönüyor. Film, 26 Temmuz’da sinemalarda olacak. Deadpool ve Wolverine’in yeni fragmanı, hem komik hem de aksiyon dolu anlarla dolu. Logan’ın Deadpool karşısındaki sinirli halleri, filmin en eğlenceli yanlarından biri olacak gibi görünüyor. Peki, siz bu ikilinin yeni macerası hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/wolverine-ve-deadpool-3-fragman-yayinda

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir