Kylie Jenner’ın Serveti Kurmaca Çıktı
 1. Anasayfa
 2. Magazin

Kylie Jenner’ın Serveti Kurmaca Çıktı

0

Kylie Jenner’ın serveti. Amerikan Forbes dergisi Kylie Jenner’ı, iki yıl üst üste servetini kendi yapan en genç milyarder (Self-Made Billionaire) ilan etmişti. Şimdi ise Kylie Jenner’ın gelirinin sahte çıktığını açıkladı. 22 yaşındaki Jenner ise bu duruma suskun kalmadı.

Kylie Jenner'ın serveti

Amerikan Forbes dergisi, üst üste servetini kendi yapan en genç milyarder ilan ettiği Kylie Jenner, hakkında yeni bir yazı yayınladı. Genç yaşta dudak uçuklatan bir servetin sahibi olan Kylie’nin mal varlığının kurmaca olduğu öne sürüldü. İşin ilginç yanı ise bu iddiayı ortaya atan yine Kylie’yi milyarder ilan eden Forbes dergisi. Kylie Jenner’ın serveti.

Kylie Jenner'ın serveti kurmaca mı

Dergi, resmi web sitesinden Jenner’ın bu servetinin kurmaca olduğunu, aslında kendi adını taşıyan kozmetik şirketinin söylendiği kadar gelir elde etmediğini iddia etti. Kylie Jenner, Kylie Cosmetics’in% 51’ini geçtiğimiz ocak ayında 1,2 milyar bir dolarlık anlaşma ile ABD güzellik devi Coty’ye satmıştı. Derginin iddialarına göre, tüm gerçekler bu satıştan sonra ortaya çıktı..

Kylie Jenner'ın poz

Yayınlanan yazıdan sonra Kylie Jenner, Twitter hesabından iddialara yanıt verdi.

“Saygın olduğunu düşündüğüm sitede bir dizi yanlış ifade (Kylie Jenner’ın serveti kurmaca) ve kanıtlanmamış varsayımlar yer alıyor” diyerek iddiaları yalanlayan Jenner, “Benim güzel bir kızım, başarılı bir işim var ve bunu gayet iyi yapıyorum. Size şu anda ne kadar param olduğunu tespit etmekten çok daha önemli olan 100 farklı şey sıralayabilirim” ifadelerini kullandı.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir