Komutan Filmi Oyuncu Kadrosu! Film Hakkında Detaylar
  1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi

Komutan Filmi Oyuncu Kadrosu! Film Hakkında Detaylar

1

Son dönemde artan asker filmlerine bir yenisi daha eklenmesi beklentiler arasında. Çekimlerine başlanan yeni Komutan filmi oyuncu kadrosu merak edilmekte. Peki Komutan filmi nedir? Komutan filmi oyuncuları kimler? Bu yazımızda sorulara cevap veriyoruz.

Komutan filmi Mert Kılıç‘ın Yapmış Olduğu Bir Film‘dir. Komutan filmi Mert Kılıç‘ın Soyadının Yapımcılığında yani Kılıç YAPIM ile hazırlamıştır. Mert Kılıç’ın eşi Aslıhan Güner’de Komutan filminde oynayacaktır.

Komutan Filmi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgi

Komutan Filmi Oyuncu Kadrosu

Filmde Oynayan Oyuncular Arasında yer alan ilk isim Mert Kılıç aynı zamanda Komutan filmi’nin yapımcısıdır. Kariyerine manken olarak başlamış olan Mert Kılıç 1978 yılında Amasya’da dünyaya gelmiştir. 191 cm boyunda olan yakışıklı oyuncu ilk kez 2003 yılında Gurbet Kadını filmi ile kamera karşısına geçti.

Komutan Filmi

Filmin çekim hazırlıkları devam ederken, filmde bazı roller için cast çalışmaları devam ediyor. Ayrıca filmde Suriye operasyonunda yaşanan olaylar anlatılacak. Filmde başrolde kimin yer alacağı ise henüz açıklanmadı.

Komutan filmi oyuncuları 2020 ve 2021 kadrosu oyuncuları;

  • Mert Kılıç
  • Aslıhan Güner (Kılıç)
  • Emrah Özdilek
  • Ozan Çobanoğlu
  • Ergun Kuyucu

Söz konusu filmin çekimleri Aksaray ve Antalya’da başladı. Komutan filminde bulunacak çoğu sahne bu iki bölgede çekilecek. Filmin 2021 yılının sonlarına doğru vizyona girmesi beklenmekte. Ayrıca kesin bir durumda şimdilik bulunmamakta.

Peki siz Komutan filmi ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Komutan filmi oyuncularının açıklandığı kadarıyla bile olsa beğendiniz mi? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Ertuğrul Şakar niye yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir