Karantinayı Bozmamak İçin Drone ile Köpeğini Gezdirdi (Video)


Kıbrıs’taki bir adam, dahice bir planla karantinayı bozmadan köpeğini sokakta gezintiye çıkarmayı başardı. Köpeğinin ipine bağladığı drone ile onu uzaktan kontrol eden adamın çektiği bu video, sosyal medyada trend oldu. 

Sokağa zorunlu olmadıkça çıkamadığımız bu günlerde teknoloji olmasaydı neler yapardık bilemiyoruz. Bazı insanlar internet üzerinden görüntülü sohbet ederken, bazı sanatçılar ise yine internet üzerinden motivasyon amacıyla halkla iletişime geçmeye başladılar. Müzik aletini alıp kameranın karşısına geçen sanatçılar, bir yandan kendileri eğlenirken diğer yandan da izleyenlerini eğlendirmeyi başarıyor.

Kıbrıs’ta yaşamakta olan bir adam ise aklını kullanarak corona virüsü karantinasına yeni bir heyecan kattı. Corona virüsle mücadele ettiğimiz şu günlerde köpeğinin mutluluğundan emin olmak isteyen adam, karantinayı bozmadan bunu başardı.

Köpeğin drone eşliğinde gezerken ki görüntüleri görenlerin şaşkınlığa uğramasının yanı sıra yüzlerinde de tebessüm oluşmasına yol açtı. Kısa sürede bir milyon izlenmeyi geçen video, sosyal medyada trend oldu

 

Sizlere nacizane tavsiyemiz, bu zor günleri atlatmaya çalışırken mecbur kalmadıkça evlerinizden çıkmamanız ve sağlıklı beslenip bol bol su tüketmeniz. Hijyen konusuna önem verip belli aralıklarla ellerinizi bol sabunlu suyla yıkamanız da sizleri virüsten koruyacaktır.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
3
Şaşkın
Kötü Kötü
0
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
İlginç İlginç
7
İlginç
Aşk Aşk
3
Aşk
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Lol Lol
1
Lol

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir