Instagram Para Kazanma Yöntemi! Bir Yenisi Daha Eklendi

Instagram Para Kazanma Yöntemi! Bir Yenisi Daha Eklendi

0

Instagram para kazanma yöntemi arasına bir yenisi ekleneceği duyuruldu. Instagram canlı yayınlar ve aynı zamanda IGTV de reklamlar ile ilerlemeye devam ediyor. Söz konusu olan Instagram para kazanma yeni yolunun bir amacı da kullanıcıların takipçileriyle daha yakından iletişim kurabilmesi.

Instagram para kazanma yöntemi geliyor

Instagram para kazanma yöntemi

Instagram, yeni IGTV rozetlerini geçtiğimiz aylarda seçili kişilerde test etmişken şimdi ise yeni bir kitleye bu özelliği getiriyor. Instagram fenomenlerine hayranlarının desteklerini gösterebilmeleri için getirilen rozetler eğlenceli ve yeni bir yol sunuyor. Yeni buton buy olarak görünüyor. Kullanıcıya Instagram canlı yayın sırasında aynı zamanda normal kalp düğmesi yerine kullanılabilecek özel bir kalp butonu da kullanıcılara sunuyor. Özellik şimdiden dikkat çekmeye başladı.

Her geçen gün bu rozetlerin kullanımına daha fazla hesapta izin verilecekken ilk defa Ronne Brown ve Youngezee gibi yüksek takipçili hesaplarda gözlemlenmişti. Instagram, koronavirüsü döneminde artan Instagram Canlı yayınlarına karşılık yenilikler için kolları sıvamış durumda. Öyle ki koronavirüs döneminde canlı yayınlara katılım yüzde 70 oranında artış gösterdi ve burası da bir reklam ve para kazanma alanına dönüşmüş oldu.

Instagram’ın kısa süre içinde bünyesine yeni para kazanma özellikleri ekleyerek aslında yüksek takipçili içerik oluşturucularının Instagram’a daha fazla vakit ayırmasını istiyor.

Siz yeni getirilmekte olan bu rozetler özelliği ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Söz konusu durum ile ilgili fikirlerinizi alt kısımdan yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir