Instagram Aero Özellikleri! Aero Instagram Apk İndir

Instagram Aero Özellikleri! Aero Instagram Apk İndir

0

Dünya çapında kullanıcısı bulunan ve ayrıca telefonların neredeyse tamamında mevcut olan sosyal medya platformu olan Instagram’ı biliyorsunuzdur. Bu yazımızda sizlere Instagram Aero apk ve Instagram aero indir ve Instagram Aero Özellikleri hakkında bilgi vereceğiz. Ayrıca Instagram Aero Nedir onu da anlatacağız.

Instagram Aero İndir – Videolu Anlatım

Uyarı!

İnstagram AeroGb İnstagram ve Og İnstagram gibi uygulamalar, İnstagram’ın değiştirilmiş versiyonlarıdır. Uygulamalar üçüncü taraflarca geliştirilmiştir. İndirip kullanmanız sizin sorumluluğunuzdadır. İndirip ve kullandığınız üçüncü taraf İnstagram uygulamalarından doğan İnstagram Hizmet Şartlarının İhlalinden sitemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz. Instagram Aero Özellikleri sizleri şok edecek ve kullanım şartlarınızı kolaylaştıracak.”

Instagram Aero Apk Son Sürüm

Yukarıdaki uyarıyı yaptıktan sonra konumuza dönebiliriz. Instagram aero apk indirinstagram aero indir, gb instagram plus gibi aramalar yaparak bu konu hakkında bilgi edinmek isteyenler için ayrıca bu yazıyı oluşturmaya karar verdik.

İnstagram’ın indirme özelliği ve birçok gizlilik seçeneğine sahip benzer bir versiyonudur. Ayrıca Instagram Aero sayesinde istediğiniz fotoğraf ve videoları kolaylıkla indirebilmektesiniz. Birinin sizi takip edip etmediğini görebilirsiniz. Bunun yanında profil resimlerinin tam boyutunu görebilirsiniz. Ayrıca otomatik olarak videoların sesli başlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Instagram Aero Özellikleri
Aero Instagram nedir

Instagram Aero Özellikleri

 • Video, resim, hikaye ve canlı akışları indirebilirsiniz.
 • Hikayelere baktığınız karşı taraf bilmiyor.(Ayarlardan özelliği aktif edin)
 • Mesajları okusanız bile karşı tarafa okundu olarak bildirilmez.(Ayarlardan özelliği aktif edin)
 • Mesaj yazarken “yazıyor..” bildirimini gizleyebilirsiniz.(Ayarlardan özelliği aktif edin)
 • Ayrıca profil resimlerini tam boyutta görün
 • Birinin profiline girince sizi takip edip etmediğini görebilirsiniz. (sizi takip ediyor)
 • Yorumları veya arkadaşların profil açıklamalarını kopyalayabilirsiniz. (kopyalamak için metnin üzerine uzunca tıklayın)
 • İstediğiniz bağlantıya tıklayıp tarayıcınızda açabilirsiniz.
 • Videolar veya fotoğraflar için doğrudan URL’yi paylaşabilirsiniz. URL, yalnızca İnstagram sayfası olmayan fotoğraf veya videoyu içerecektir.
 • İstediğiniz herhangi bir yorumu dilinize çevirebilirsiniz.
 • Aynı anda hem orjinal İnstagram’ı hem de İnstagram Plus’u kullanabilirsiniz.
 • Dilediğiniz temayı indirip kullanabilir veya kendi temanızı yapabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ediniz.
 • En sevdiğiniz video oynatıcıda, İnstagram videoları oynatabilirsiniz.
 • Fotoğrafları büyütüp yakınlaştırabilirsiniz.

Instagram Aero iOS Oluyor Mu?

Instagram Aero bir apk uygulaması olduğundan sadece android cihazlara indirilebilmektedir. Bundan dolayı Instagram Aero ios veya  Instagram Aero iphone maalesef olmamakta. Bunun yanında instagram aero apk olarak kullanılabilir.

Instagram Aero Güvenilir mi?

Instagram PlusInsta AeroOG İnstagram ve GB İnstagram gibi uygulamalar “Üçüncü Taraf Uygulamalarıdır.” Ayrıca yazımızın hemen başında da belirttiğimiz gibi üçüncü taraf kişilerce hazırlanıp geliştirilen bir uygulamadır. Sorumluluk “Kullanıcıya Aittir

Aero Instagram Ücretli Mi?

AeroInsta ekibi, Twitter Aero ve Whatsapp Aero da olduğu gibi yapmış oldukları bu uygulamayı da ücretsiz olarak sunmakta. Hiçbir ücret ödemeden uygulamanın zengin özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanında AeroInsta ekibi, programların “daima ücretsizdir ve ücretsiz kalacaktır” açıklamasını yapmakta. Gelirler, tamamen web sitesinde yer alan reklamlar aracılığıyla sağlanmaktadır. Ayrıca sizde Instagram Aero Son Sürüm 2022 yükleyerek eşsiz özelliklere sahip olabilirsiniz.

Aero Instagram Güncelleme Nasıl Yapılır?

Instagram Aero indir
Aero Instagram Özellikleri

Instagram Aero son sürüm gücelleme geldiği zaman yapmanız gereken tek şey yine aynı şekilde Instagram Aero indir butonuna tıklamak olacaktır. Çünkü Instagram Aero güncellendiği zaman bizde alt kısımda bulunana Instagram Aero indir linki güncelliyoruz ve sizlere güncel linki sunuyoruz. Aero instagram son sürüm güncelleme.

Instagram Aero Son Sürüm İndir (Instagram’ın orjinal halini kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Plus/Aero uygulamalar yukarıda da belirttiğimiz gibi üçüncü taraflar tarafından geliştirilmiştir.)

Aero Instagram Kullanmak Yasak mı?

Sadece kendi uygulamasının kullanılmasını isteyen Instagram‘ın artık 3. parti uygulama olan Instagram Aero‘u kullananlar için 24 saatlik geçici engel uygulayacak.

Peki siz Aero Instagram hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca Instagram Aero daha önce kullandınız mı? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 5
  be_endim
  Beğendim
 • 3
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  e_lendim
  Eğlendim
 • 1
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 2
  _rendim
  İğrendim
 • 3
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 8
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir