Huawei akıllı kapı zili Smart Doorbell Pro Tanıtıldı!

Huawei akıllı kapı zili Smart Doorbell Pro Tanıtıldı!

0

Güvenlik çalışmalarına hız kesmeden devam eden Huawei önemli bir adım daha attı. Teknoloji devi şirketlerden biri olan Huawei, tanıtımını gerçekleştirdiği yeni ekosistem ile yalnızca akıllı telefon pazarında yer almadığını tekrardan göstermiş oldu. Huawei akıllı kapı zili Smart Doorbell Pro, akıllı telefon ile de entegre edilebiliyorken bu sayede güvenlik üst seviyeye çıkıyor.

Huawei akıllı kapı zili Smart Doorbell Pro ile güvenliği artırıyor

Huawei akıllı kapı zili Smart Doorbell Pro

Smart Doorbell Pro, arama yapabilme özelliğini tek tuşla gerçekleştiriyor ve insanlar kapı zili ile bir cep telefonu aracılığıyla uzaktan iletişim kurabilir. Söz konusu akıllı kapı zili teknolojisi, güvenlik sorunu olan bölgelerin veya güvenliğinin tehlikede olduğunu düşünen kişilerin işine fazlasıyla yarayacak.

Bu cihaz, telefon ile entegre edildiği anda kimin geldiğini başka bir lokasyondayken bile telefon ekranından görüntülenmesini sağlamakta. Bir kişi kapıya yaklaşır ve zile basmadan 10 saniye kadar beklerse otomatik olarak kayıt altına alınıyor. Bunun yanında ev sahibi Smart Doorbell Pro ile kapıdaki  kişiyle iletişime geçtiği zaman sesini de değiştirebiliyor. Cihazda gelişmiş hareket algılama gibi çeşitli yapay zeka özellikleri de mevcut.

Bu akıllı kapı zilinin önzellikle kadınlar için önem taşıdığı düşünülüyor. Dünya genelinde maalesef ki kadına şiddet, taciz ve cinayet bitmiş değil. Bu yüzden cihaz daha çok kendini güvende hissetmek isteyen kadınlar tarafından kullanılmak isteneceği düşünülmekte.

Siz bu akıllı kapı zili ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Bu cihazı güvenli buluyor musunuz? Alt kısımdan yorum yaparak fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir