Hızlı ve Öfkeli Ne Zaman Final Yapacak? Tüm Detaylar
  1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi

Hızlı ve Öfkeli Ne Zaman Final Yapacak? Tüm Detaylar

+ - 0

Vin Diesel, geçtiğimiz günlerde Hızlı ve Öfkeli filminin basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalar içinde Hızlı ve Öfkeli serisinin sona ereceği tarihi açıkladı. Hızlı ve Öfkeli Ne Zaman Final Yapacak? Söylenene göre 2024 yılında Hızlı ve Öfkeli son kez sinemalara konuk olma durumu mevcut.

Hızlı ve Öfkeli Ne Zaman Final Yapacak?

Hızlı ve Öfkeli Ne Zaman Final Yapacak

Fast and Furious serisi, geçtiğimiz 20 yıla bakıldığı zaman en sevilen aksiyon film serilerinden biri. Şimdiye kadar toplam 9 film ile karşımıza çıkan Hızlı ve Öfkeli serisi için sona yaklaşmış durumda olduğumuz anlaşılmakta. 

Dominic Toretto karakterini canlandıran isim olan Vin Diesel, geçtiğimiz hafta içi açıklamaları mevcut. Hızlı ve Öfkeli 9, 25 Haziran’da vizyona girmesi beklenmekte. Ardından gelecek iki film ile 2024‘te ‘Hızlı ve Öfkeli’ serisinin final yapacağını söyledi.

Vin Diesel, bugün bile gişe rekorları kırmakta olan bir serinin sona erdirilmesiyle ilgili olarak; “Her hikaye, kendi sonunu hak ediyor” ifadelerini kullanırken; “İnsanların bitmek zorunda değilmiş gibi hissedeceğini biliyorum ancak ben, tüm iyi şeylerin bitmesi gerektiğini düşünüyorum” dedi.

Açıklamalardan anlaşıldığı üzere Hızlı ve Öfkeli serisinin finali, Hızlı ve Öfkeli 11 ya da Hızlı ve Öfkeli 10 part II. Aksiyon sineması açısından resmen bir devir kapanmakta. Bu durum Hızlı ve Öfkeli serisine veda edileceğini göstermekte.

Peki yapılan açıklamalar ve yaşanan gelişmeler hakkında siz ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap