Hızlı ve Öfkeli 10 Filminin Vizyon Tarihi Ertelendi!
  1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi

Hızlı ve Öfkeli 10 Filminin Vizyon Tarihi Ertelendi!

+ - 0

Popüler aksiyon türündeki film serisinin yeni filminden yeni bir açıklama geldi. Serinin yeni filminin çıkış tarihi değişti ve geç bir tarihe alındı. Hızlı ve Öfkeli 10 Filminin Vizyon Tarihi Ertelendi!

Hızlı ve Öfkeli 10 Filminin Vizyon Tarihi Ertelendi!

Hızlı ve Öfkeli 10 Filminin Vizyon Tarihi Ertelendi!

2001 yılında ilk filmiyle hayatımıza giren Hızlı ve Öfkeli, büyük bir popülerliğe sahip oldu. Yakalamış olduğu bu popülerlikle birlikte yıllar içinde seriye 8 adet film daha eklenmekte. Şimdi ise serinin yeni filmi aileye eklenmek için gün sayıyor. Yapılan açıklamalar filmin vizyon tarihinin 7 Nisan 2023 olacağı söylemekte. Ancak konu ile ilgili yeni bir açıklama geldi. Söz konusu açıklamaya göre filmin vizyon tarihi değişti.

Yapılan yeni açıklamalara göre fenomen serinin yeni filmi, 19 Mayıs 2023’te vizyona girecek. Ayrıca açıklanan son tarihin önümüzdeki günlerde değişebilme ihtimali mevcut. Bildiğiniz üzere içinde bulunduğumuz pandemi her sektörü etkilediği gibi sinema sektörünü etkilemekte.

Her ne kadar serinin ilk filminin yayınlanmasından bu yana 20 yıl geçmiş olsa da seri hala popüler. Hatta serinin geçtiğimiz yaz vizyona giren son filmi Hızlı ve Öfkeli 9 bile 726 milyon dolar hasılat açıkladı. Ayrıca bu rakam, serideki diğer filmlerle kıyaslandığında düşüktü. Sebebi ise koronavirüs pandemisi nedeniyle sinemaya gitmekten çekinen sinemaseverler olmakta.

Ayrıca yeni filmin ana temasıyla ilgili resmi bir açıklama henüz yok. Fakat iddialara göre yeni filmin konusu, Hızlı ve Öfkeli 9 ile bağıntılı olacak. Ek olarak Ocak 2022’de Hızlı ve Öfkeli 10 ile birlikte Hızlı ve Öfkeli 11’in de çekimlerinin başlayacağı söylenmekte.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap