GTA 6 Hakkında Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her şey
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

GTA 6 Hakkında Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her şey

+ - 1
GTA 6 Hakkında

GTA 6 Hakkında, GTA günümüzün en iyi, en güçlü açık dünya oyunlarından bir tanesi. Milyonlarca kullanıcısı bulunan Gta nın 6 ncısının ne zaman çıkacağı merak konusu. Gta Sanandreas 2004, Gta 4 2008 ve Gta 5 ise 2013 de çıktı. Yani tahmini olarak 4-5 yıl arayla Gta serisinin devamını çıkartmaya çalışmaktalar. Bu veriyi göz önünde bulundurursak ya 2020 un sonunda yada 2021’nin başlarında çıkmasını beklenmekte.

Gta 6 nın ne zaman çıkacağı sorusundan sonra en önemli ikinci soru ise GTA 6 nerede geçecek ? Keşke Güzel ülkemiz Türkiye de geçse ve bizi gururlandırsa ama böyle bir şey olacağını kesinlikle sanmıyorum. Açıkçası bu konu hakkında 2 söylenti dolanıyor, 1.si London da geçeceği ama genel olarak Gta serisi Amerikanın sokaklarında geçtiğinden böyle bir şeyin olma ihtimali baya bir düşük, 2.si ise Büyük bir Amerika haritasında geçecek olması. Bana ikinci söylendi daha mantıklı geliyor.

Bir başka konu ise Gta  serisinde bu zamana kadar hiç olmayan kadın karakter olacak mı ? Gta yapımcılarından birinin verdiği röportajda bu zamana kadar kadın karakterin hiç aklına gelmedikleri ama Gta 6 da bu konu hakkında bir sürpriz yapa bileceklerini söyledi.

GTA 6 Hakkında Rivayetler

GTA 6 ile ilgili bilgiler

Rivayetlerin ardı arkası kesilmiyor ama bir başka söylentiye göre ise Gta 6 sanal gerçeklik gözlüğü ile de oynana bilecek. Bence bu kesinlikle mükemmel olur..

Bir çok kişi grafiklerinin nasıl olacağı hakkında soru soruyor ve yanıtına ulaşamıyor ama size tek söyleye bileceğim şey, Gta 5 deki grafiklerden daha iyi olacağı ve hatta o kadar gerçek gibi gözükecek ki oynayanlar bunun oyun olup olmadığını sorgulayacak.

Şuan itibariyle elimizdeki bilgiler bu şekilde, Gta 6 hakkında daha fazla bilgiye ulaştığımız anda burada sizler karşısında olacağız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. teşekürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.