Elon Musk Kripto Para Uyarısı Yaptı; “Umut Verici Ancak…”

Elon Musk Kripto Para Uyarısı Yaptı; “Umut Verici Ancak…”

0

Yatırım uzmanlarının bir çoğu Elon Musk’ın SNL’yi sunması konusunda aynı fikirde. Bu fikir ise Dogecoin’in uçacağı yönünde. Ayrıca Jesse Cohen’e göre Dogecoin, önümüzdeki günlerde 1 dolara olması beklenmekte. Buradan ise 5 dolara yürüyebilmesi muhtemel. Bunun yanında Elon Musk ise bu durum hakkında uyarılarda bulundu. Elon Musk kripto para uyarısı yaptı!

Elon Musk, dünyanın en büyük televizyon programı olan SNL’yi sunacak ve bu durum Dogecoin ile bağlantılı. Yatırımcılar bu konuya kitlendi ve merakla beklemeye başladılar. Kripto para yatırım uzmanlarından ise söz konusu durum ile ilgili açıklamalar gelmekte.

Kripto paralar konusunda araştırmalar yapan ve analizlerle uğraşan Jesse Cohen’e göre, yapılması beklenen etkinlik ile Dogecoin hızlı bir şekil de yükselmesi muhtemel. Söz konusu coinin arkasında sosyal medya desteğinin olduğu belirtilmekte. Dogecoin’in birkaç gün içerisinde 1 dolar seviyelerine ulaşabileceği düşünülmekte.

Elon Musk Kripto Para Uyarısı!

Elon Musk Kripto Para Uyarısı

Milyonlarca yatırımcıya yol gösteren analist Edward Moya açıklamalar yapmakta. Elon Musk’ın kripto paralar ile ilgili yapacağı açıklamaları yatırımcılar kaçırmak istemiyor. İşte bu da milyonlarca kripto para yatırımcısını hem Elon Musk hem de Dogecoin’e kilitlemiş durumda. Peki Elon Musk cephesinde neler yaşanmakta?

“Kripto paralar umut verici ancak yine de dikkatli olun”

Elon Musk, geçtiğimiz günlerde SpaceX çalışmaları hakkında tweet attı. Musk, uzun süre sonra kripto para piyasası hakkında konuştu. Twitter’da yaptığı paylaşımda kripto para birimlerinin umut verici olduğunu söyleyen Musk, yine de dikkatli olunması gerek. Ayrıca Musk, bir röportajda ise insanların varını yoğunu kripto paralara yatırmasının pek de akıllıca olmadığını ifade etmekte.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak düşünceleriniz bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir