DJI Pocket 2 Özellikleri ve Fiyatı Açıkladı! Tanıtım Detayları

DJI Pocket 2 Özellikleri ve Fiyatı Açıkladı! Tanıtım Detayları

0

DJI, tanıtım tarihi internet sitesi üzerinden duyurulmuştu. Şimdi ise merakla beklenen etkinliği ile birlikte yeni DJI Pocket 2 modelini tanıtmış oldu. Cihaz minik yapısıyla ve Kamera, kompakt olmasının yanı sıra sunduğu özellikleriyle dikkat çekti. İşte DJI Pocket 2 özellikleri ve sunduğu yenilikler:

DJI Pocket 2 Özellikleri ve Fiyatı

DJI Pocket 2 Özellikleri

Birçok kesim tarafından ilgi duyulan ve ürettiği ürünlerle dikkat çeken DJI, elde kolaylıkla tutulabilen ve sabit görüntü sağlayabilen vlog kamerasının tanıtımını gerçekleştirdi. Eski kamera serisine bir güncelleme niteliğinde olan ve gelişmiş kamera, daha fazla mikrofon ve yeni modüler tasarımla birlikte gelen kameranın çıkış tarihi ve fiyatı da belli oldu.

Tasarım olarak önceki model ile aynı olan DJI imzalı Pocket 2, dahili Wi-Fi bağlantısı sunuyor. Bir önceki modelde bulunmayan bu özellik için ek bir ekipman alınması gerekiyordu. Küçük boyutlarda sunduğu cihazlarıyla dikkat çeken şirket şimdi de Pocket 2 modeliyle meraklısına sesleniyor. Çok daha büyük bir sensör kullanılan bu üründe, daha kaliteli fotoğraflar ve videolar çekmek mümkün hale geliyor.

Cihazda şu an için HDR video desteği bulunmuyor ancak yakın zaman içinde gelmesi bekleniyor. Ses tarafında da geliştirmelere sahne olan cihazda, dört adet mikrofon yer alıyor.

Kamera özelliklerine döndüğümüzde yakınlaştırma özellikleri de dikkatleri üzerine çekiyor. Kamera, 64 MP’lik modda 8 kata kadar zoom yapabiliyorken DJI’ın açıklamalarına göre 16 MP’lik veya 1080p’lik modda da 4 kata kadar ‘kayıpsız’ zoom yapılabiliyor. Tüm bunların yanı sıra DJI, kameraya düşüş anında koruma sağlamak için Drop Aware, kameranın daha hızlı açılması için de Fast Wake gibi özelliklerin eklendiğini belirtti.

DJI’ın vloggerlara birçok kolaylığı sunan kamerası 349 dolardan (yaklaşık 2.750 TL) başlayarak satışa sunuluyor. Kamera oldukça modüler ve tüm aksesuarların bulunduğu paketi almak isteyenler için bu fiyat 499 dolara (yaklaşık 3.950 TL) çıkıyor. Kameranın 1 Kasım tarihinde piyasaya sunulacağı biliniyor.

Siz bu cihaz ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Kameranın çekimi ve özellikleri hakkında düşüncelerinizi alt kısımdan yorum yaparak belirtebilirsiniz. Fiyat konusundaki düşüncelerinizi de paylaşmayı unutmayın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir