Cyberpunk 2077 Resmi Oynanış Videosu Yayınlandı!
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 Resmi Oynanış Videosu Yayınlandı!

+ - 1
Cyberpunk 2077 Resmi Oynanış Videosu

Sevilen ve merakla beklenmekte olan oyun Cyberpunk 2077 resmi oynanış videosu yayınlandı. Geçtiğimiz gün yapılan haberlerde PlayStation üzerinden bir canlı yayınla Cyberpunk 2077′nin oynanış görüntülerinin sızdırıldığı paylaşılmıştı. Videoyu sızdıranların oyunun kutulu versiyonunu kullanarak oynadığını biliyoruz ama fiziksel sürümü nasıl elde ettikleri belli değil.

Cyberpunk 2077 Resmi Oynanış Videosu

Popüler oyunun PlayStation üzerinde nasıl göründüğünü CD Projekt Red oyunseverlere gösterdi. Yayınlanan videoda yine Nomad lifepath‘ine ait bir hikaye izliyoruz. Bunun yanında söz konusu videoda Night City‘ye nasıl girdiğimiz de gösteriliyor. Alt kısımdan bulunan oynanış videosu ile sizlere baş başa bırakıyoruz.

Videoyu dikkatlice izlediyseniz eğer yan karakter şoför koltuğundayken virajlardaki direksiyon dönüş animasyonları fazlasıyla basit, neredeyse yok gibi. Bu tarz küçük hatalar ilk gün yaması ile düzeltilebilir. Aynı zamanda CD Projekt Red‘in Oyunun PlayStation oynanış videosunu yayınlaması, dün sızdırılan görüntüler yüzünden mi gerçekleşti tam olarak bilinmiyor. Her şeye rağmen oyun, her iki konsol içerisinde de gayet güzel gözüküyor.

Daha önce de söz konusu oyun ile ilgili bir çok sızıntı ve haber çıkmıştı. Bu haberleri ilk olarak bizim sitemizden sizlere paylaşmıştık. Bundan sonra gelişecek aksiyonlar doğrultusunda güncel haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Peki siz oyunun oynanış videosu hakkında ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak konu ile alakalı fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Harika bir oyun gerçekten, oynanış videosu da mükemmel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.