Cyberpunk 2077 GeForce Now Hamlesi! İşte Detaylar

Cyberpunk 2077 GeForce Now Hamlesi! İşte Detaylar

2

Yıllardır çıkışı beklenen ve oyun dünyasında GTA 5 etkisi yapacağı düşünülen Cyberpunk 2077 bu gece 03:00’te çıkıyor. Sistem gereksinimlerinin fazlasıyla yüksek olduğu düşünülen oyunda NVIDIA’nın RTX ekran kartını bile oyun zorluyor. Elinde orta seviye donanım bulunanların kafasında büyük bir soru işareti var. Fakat NVIDIA, müjdeli haberi paylaştı. Cyberpunk 2077 GeForce Now hamlesi.

Cyberpunk 2077 GeForce Now

Cyberpunk 2077 GeForce Now

CD Projekt Red yapımı Cyberpunk 2077, son zamanlarda gündemde yerini korurken ertelenme haberleriyle oyuncuları bıktırıyordu. Merakla beklenen oyun bu gece yarısı çıkış yapıyor. Son dönemler içerisinde mevcut durumda oyun testlerinde, piyasadaki en güçlü ekran kartları oyunu en yüksek ekran grafik ayarlarında 60 FPS’de oynamaya maalesef yetmezken, NVIDIA’dan yeni bir açıklama yapıldı.

NVIDIA‘nın düşük donanımlı bilgisayar sahiplerinin en yeni oyunları oynayabilmesine olanak sağlayan GeForce Now oyun akış hizmetinde bu gece yarısından itibaren Cyberpunk 2077‘de yer alacak. İnternet hızınıza göre oyunları RTX etkinken oynamanıza izin veren akış hizmeti, üç farklı abonelik sunuyor.

GeForce Now ile Cyberpunk 2077 nasıl oynanacak?

Bu işlem için iki şey gerekmekte. Bunlardan ilki, GOG veya Steam üzerinden Cyberpunk 2077’yi satın almış olmak. Resmi açıklamada Epic Games yer almıyor. İkincisi ise, eğer sahip değilseniz yeni bir GeForce Now aboneliği.

GeForce Now; Windows, Mac, Chromebook, Android ve Safari üzerinden oynanabiliyor. Hizmeti verimli kullanmak için en az 15 Mbps internet hızı gerekiyor. GeForce Now üyeliklerine ve fiyatlarına buradan bakabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. teşekkür ederim abi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir