Bugatti Chiron Prototipi Test Esnasında Görüntülendi

Bugatti Chiron Prototipi Test Esnasında Görüntülendi

0
Bugatti Chiron Prototipi Test Esnasında Görüntülendi

Casus fotoğrafçılardan gelen yeni görüntüler de, Bugatti markasının bir özel versiyon üzerinde daha çalıştığına işaret ediyor. Bugatti Chiron, kendi hiper otomobillerinin özel versiyonlarını üreterek heyecanı ve merakı yüksek tutmaya devam ediyor. Görüntülerdeki Chiron prototipi, oldukça ilginç detaylara sahip.

Super Sport 300+’a benzeyen bir yüze sahip olan prototip, Chiron’un diğer türevlerinden alınmış geniş hava kanallarını da kullanıyor. Arka kısım gelindiğinde ise araç bir anda Chiron Pur Sport esintilerine kavuşuyor. Orta kısımda iki adet büyük egzoz çıkışı ile dikkat çeken test aracı, Pur Sport’takinin aksine, bu çıkışların etrafında herhangi bir çerçeve bulundurmuyor.

Pur Sport’un sabit kanadı da yerini adaptif bir kanada bırakmış. Casus fotoğraflarda kanadın açık ve kapalı halini görebiliyoruz. Bununla birlikte araçların benzerlikleri arka kısımdaki büyük difizör ile birlikte son buluyor.

Bir süredir kulağımıza, Bugatti Chiron Roadster üzerinde çalıştığı iddiaları çalınıyor. Fakat fark edebileceğiniz üzere fotoğraflardaki prototip sabit bir tavana sahip. Bu sebeple biz, gördüğünüz prototipin Pur Sport’un şehir içi yollara özel versiyonu olacağına inanıyoruz. Kanadın gidişi bu iddiamızın en büyük destekçisi olsa da şimdilik net bir şey söylemek mümkün değil.

Bahsi geçen model hakkında henüz resmi bir açıklama yok. Yine de aracın dijital ortamda tanıtılacağını söylemek mümkün. Sizler bu yeni görüntülenen Bugatti hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum yaparak bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir