Bitcoin Sonunda Yükselmeye Başladı! İşte Detaylar

Bitcoin Sonunda Yükselmeye Başladı! İşte Detaylar

0

Kripto para yatırımcılarının favorilerinden biri olan Bitcoin, haftasonuna iyi haberler ile girdi. Söz konusu olan dijital para birimi aradan geçen zamanın ardından artmaya başladı. Bitcoin Sonunda Yükselmeye Başladı! İşte Detaylar

Bitcoin Sonunda Yükselmeye Başladı! İşte Detaylar

Bitcoin Sonunda Yükselmeye Başladı! İşte Detaylar

Dünyanın en büyük kripto para uygulaması olan Bitcoin, haftasonuna bomba gibi girdi. Geçtiğimiz günlerde bir düşüş yaşamıştı. Bu yaşadığı düşüş ile yatırımcılarını fazlasıyla korkutmuştu. Ancak cuma gününün gecesinden itibaren yakaladığı ivme ile yeniden 33 bin dolar barajını aştı.

Söz konusu olan dijital para birimi Bitcoin, geçtiğimiz Salı günü 29 bin dolar seviyesine kadar gerilemişti. Bu gerileme ile birlikte yatırımcılarını tedirgin etmiş ve piyasa değerinde büyük kayıplar yaşamıştı. Fakat cuma gecesi başlayan artış ile birlikte Cumartesi günü yatırımcılar yeniden Bitcoin‘e yöneldiler. Bitcoin haftasonunun ilk gününde yakaladığı yüzde 5’ten fazla artış ile 33.932 dolardan işlem görmeye başladı. Yakaladığı söz konusu olan artış ile piyasa değerinde de ivmeyi hızlandırdı. Ayrıca BTC, piyasa değerinde yüzde 8,34‘lük bir artışı da yaşadı. Bu sayede dünyanın en popüler kripto parasının toplam piyasa değeri 636,57 milyar dolara ulaşarak herkesi şaşırttı.

Ayrıca son 24 saatteki hacmi 23.44 milyar dolara yükseldi. 1.600 dolardan fazla artış yakalayan BTC’de yükseliş hız kesmeden devam etmekte. Söz konusu olan yükseliş yatırımcıları bir miktar mutlu etmeke. Ancak yine de kayıp yaşayan ve dijital paraya mesafeli yaklaşanlar mevcut olmakta.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir