Apex Legends PS5, Xbox Series X veya Nintendo Switch’e Gelebilir
 1. Anasayfa
 2. Oyun Haberleri

Apex Legends PS5, Xbox Series X veya Nintendo Switch’e Gelebilir

0

Electronic Arts, Apex Legends’ı yeni ortamlara taşımaya hazırlanıyor. Ünlü battle royal oyunu, Sony ve Microsoft’un yeni nesil konsolları PlayStation 5 ile Xbox Series X’e veya Nintendo Switch platformuna gelebilir.

Electronic Arts CEO’su Andrew Wilson, üçüncü çeyrek finansal raporunun açıklanmasıyla birlikte, ilgili kişilerle yaptığı görüşme sırasında yayıncının en popüler oyunlarından biri için gelecek planlarını açıkladı. Respawn’ın geliştirdiği battle royal oyunu Apex Legends, yükselişini sürdürüyor ve her yeni sezonda bir öncekinden daha iyi performans gösteriyor.

Andrew Wilson, kısa süre sonra 4. Sezon’u başlayacak olan popüler battle royal oyununun 2020’de yeni platformlarda ve yeni bölgelerde yayınlanacağını doğruladı. EA CEO’sunun ‘yeni platformlar’ ile tam olarak neyi kastettiği net değil, ancak bazı fikirlerimizde yok değil. Star Wars Jedi: Fallen Order’ın Steam sürümü ile büyük başarı yakalamasının ardından, Apex Legends da Valve’ın platformunda yayınlanabilir.

Diğer yandan Apex Legends’in yılın sonuna doğru piyasaya sürülecek olan yeni nesil konsollar Xbox Series X ve PlayStation 5‘e de gelebilir. Elbette Nintendo’nun el konsolu Switch de ihtimaller arasında. EA, Nintendo’nun platformunda çok da üretken değil ve sadece küçük ölçekli oyunlar yayınlıyor. Görüşme sırasında Andrew Wilson, Switch sürümlerinin son derece iyi performans gösterdiğini ve oyuncuların platformu sevdiğini belirtti.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir