1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Acun Ilıcalı Netflix’e Rakip Oluyor İddası Ortalığı Karıştırdı

Acun Ilıcalı Netflix’e Rakip Oluyor İddası Ortalığı Karıştırdı


Televizyon sektörü başta olmak üzere, sosyal medyanın ve internetin gelişimini dikkate alan Acun Ilıcalı kritik adımlar atmaya devam ediyor. Exathlon adıyla yayınlanan yarışmada YouTube’dan tanıdığımız isimlerin boy göstermesi ve kendi sosyal medya hesabında Instagram canlı yayın rekoru kırması attığı kritik adımların en güzel örnekleri. İddialara göre Acun Ilıcalı Netflix’e rakip bir platform ile beklenmeyen bir çıkış gerçekleştirecek.

Acun Ilıcalı Netflix’e rakip bir platform hazırlığında!

Acun Ilıcalı Netflix’e rakip bir platform hazırlığında!

Hali hazırda TV8’in sahibi olan Acun, ülkemizdeki Netflix polemikleri sonrasında önemli bir adım atarak yeni bir platform için resmi kurumlarla masaya oturdu. Konu hakkında bir çok resmi kuruma başvuruların yapıldığı konuşulan iddialar arasında.

Böyle bir idda ortaya atıldığı anda en çok sorulan soru ise bu platformun dünya geneline mi yoksa sadece ülkemize mi özel olacağı. Bir çok kullanıcı ve yorumcunun beklentisi ülkemize özel bir platform olacağı yönünde, çünkü Netflix gibi bir platform ile tam anlamıyla rekabete girmek kolay değil. Proje planlandığı gibi giderse ileriki dönemlerde dünyaya açılmasının önünde bir engel yok.

Bu kapsamda gözler Acun Ilıcalı’nın yapacağı açıklamaya çevrilmiş durumda. Kurulacağı konuşulan platform başarılı olabilecek mi merak konusu. İçerikleri nasıl toplamayı planlıyor gibi bir sürü soru mevcut.

Sizce Acun Ilıcalı Netflix rakibi bir platform kurarsa başarılı olabilir mi? Konu hakkında ki düşüncelerinizi merak ediyor ve yorumlarınızı bekliyoruz….

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap