13 inç Macbook Pro Özellikleri Netleşmeye Başladı


13-inç Macbook Pro Özellikleri Netleşmeye Başladı

Apple’ın 16-inç MacBook Pro modelini açıklamasının ardından, beklentiler yenilenmiş 13 inç tarafına çevrilmiş durumda. Bir süredir Apple‘ın yenilenmiş 13-inç MacBook Pro‘yu duyurması bekleniyor. Bu süreçte MacBook Pro özellikleri hakkındaki beklentiler gündeme sıkça geldi. İddia edilenlere göre, yenilenmiş MacBook Pro, 16-inç modelinin özelliklerini aratmayacak gibi gözüküyor.

Apple, bilindiği üzere ekran çerçevelerini incelterek 15-inç modelini 16-inç e kadar çıkarmıştı. Şimdi de benzer bir yaklaşım 13-inç modelinde kendini gösterecek. 1-inç seviyesinde bir artış ile aynı büyüklükte 14-inç ekran sunulması muhtemel olabilir. Dolayısıyla beklentiler arasında ilk olarak ekran boyutundaki artış yer alıyor.

Bir diğer önemli özellik beklentisi ise Apple’ın yenilenen donanım seçenekleri arasında 4 TB dahili depolama alanı ve 32 GB RAM detayları oluyor. Şu an için 32 GB RAM seçeneği, 16-inç modelde kullanıcılar tarafından tercih edilebiliyor. Bunlara ek olarak yenilenen model ile birlikte Intel i7-1068NG7 işlemci tercihi yapılabileceği ifade ediliyor. Intel i7-1068NG7 işlemci, 2.3 GHz baz saat frekansı sunuyor. Turbo boost ile birlikte ise saat frekansı 4.1 GHz seviyesine kadar çıkabiliyor

Şu an için Apple’ın 2020 13-inç MacBook Pro modelinin yenilenmiş versiyonunu ne zaman satışa sunacağı konusunda ise ne yazık ki net bilgiler bulunmuyor.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın
Kötü Kötü
3
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
4
Eğlenceli
İlginç İlginç
3
İlginç
Aşk Aşk
1
Aşk
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Başarılı Başarılı
11
Başarılı
Lol Lol
0
Lol

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir